Godziny otwarcia:


Pon.-Pt.: 8:00 - 16:00

Kontakt:


E-mail: karolinka-czersk@wp.pl

Tel.: 52 395 30 30

O nas

Kilka słów o nas

page2-img1Działamy na rynku materiałów budowlanych od 1994 roku. Od początku istnienia jesteśmy firmą prywatną.

Wiemy, że prowadząc skład materiałów budowlanych wymagasz nie tylko nowoczesnych rozwiązań, niskich cen i najwyższej jakości towaru, ale także solidnego partnera, który działa szybko i rozumie Twoje potrzeby. Jesteśmy świadomi, że w prowadzeniu firmy napotykasz na wiele problemów związanych z dostawani i jakością. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji i pomogą rozwiązać wiele z nich. Gwarantujemy, że nasi doradcy przedstawią Tobie atrakcyjną i ciekawą ofertę handlową, pełną logistykę oraz profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa technicznego i organizacji sprzedaży, a to wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i bardzo dobrej znajomości branży budowlanej osiągnęliśmy obecną pozycje na rynku.

W naszej ofercie znajdziesz materiały budowlane znanych i renomowanych producentów, które posiadają atesty oraz długotrwałe gwarancje jakościowe.

Nasze doświadczenie w handlu i logistyce, pozwala na dostosowanie dostaw, zarówno ilościowych, jak i terminowych do Twoich potrzeb.

Twoje zadowolenie, jako klienta jest dla nas największą satysfakcją z wykonanej pracy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ofertą naszego biura i przejrzenia zasobów naszej strony internetowej. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się to do nawiązania wzajemnej współpracy.

Co oferujemy?

1
Jakość

Duży wybór materiałów, wyłącznie znanych i renomowanych producentów.

2
Szybkość

Przez okres ponad dwudziestu lat zdobyliśmy spore doświadczenie w handlu i logistyce. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w sprawnie zaplanować każdą dostawę.

3
Zaufanie

Cieszymy się dużym zaufaniem zarówno naszych partnerów jak i odbiorców.